Pomoc

1. Co to jest portal .pl?

Portal .pl to platforma, która:
a) zawiera oferty turystyczne tj. noclegi, jedzenie, atrakcje,
b) pomoże Ci zaplanować pobyt, wypoczynek, wakacje ,weekend w wybranym przez Ciebie miejscu,
c) za pomocą portalu dodasz i wypromujesz swój obiekt, zdobędziesz więcej klientów.

2. Jak zapoznać się z naszym Regulaminem i Polityką Prywatności?

Aby zapoznać się z naszym Regulaminem i Polityką Prywatności wejdź na stronę główną w zakładkę Regulamin. Znajdziesz ją w lewym górnym rogu lub zjeżdżając na sam dół strony.

3. Jak zarejestrować się i zalogować?

Aby zarejestrować się na portalu .pl wejdź w zakładkę "Zarejestruj się", która znajduje się w górnym prawym rogu głównej strony portalu. Następnie wypełnij wszystkie wymagane pola, zapoznaj się z Regulaminem i potwierdź, że go akceptujesz. Wyślij swoją rejestrację klikając w niebieskie okno "Zarejestruj się". Otrzymasz od nas na wskazany przez Ciebie e-mail link aktywacyjny, zawierający Twój unikalny ID Użytkownika. Po jego kliknięciu Twoja rejestracja jest już aktywna. Możesz od tego momentu korzystać z portalu, zarówno jako ogłaszający się oraz jako użytkownik. Aby zalogować się kliknij w zakładkę „Zaloguj się” i korzystaj z Portalu.

4. Jak korzystać z Panelu Użytkownika

Panel Użytkownika umożliwia Ci edytowanie Twoich ustawień i danych. Kolejna zakładka pozwala zarządzać Twoimi ofertami w szczególności edytować je, aktywować, dezaktywować. Jako użytkownik możesz również budować swoje plany podróży, zmieniać je, zapisywać i drukować. Kolejna funkcjonalność to wyróżnienie Twojej oferty poprzez skorzystanie z dodatkowej formy promocji w postaci reklamy i wreszcie możesz kontaktować się z nami.

5. Jak edytować swoje dane?

Aby edytować swoje dane, ''Zaloguj się’’, następnie wejdź w zakładkę "Panel użytkownika" po otwarciu menu kliknij w "Ustawienia konta", edytuj dane i zatwierdź je. Twoje dane od tego momentu są już aktualne.

6. Czy musisz zarejestrować się aby dodać swoją ofertę? Jak to zrobić?

Tak. Należy wybrać okienko "Zarejestruj się", następnie "Wybierz typ konta" i zaznacz "Wystawiający oferty". Wypełnij wszystkie pola w podanych rubrykach , zaznacz akceptację regulaminu i zarejestruj się. Po otrzymaniu e-mail z linkiem aktywacyjnym, zawierającym Twój unikalny nr ID Użytkownika, potwierdź aktywację przez kliknięcie na ten numer, następnie "Zaloguj się" i możesz dodać swoją ofertę.

7. Jak przeglądać i wyszukać właściwą ofertę?

Na stronie głównej wybierz "Oferty", zaznacz kategorię, która Cię interesuje np. atrakcje, jedzenie, nocleg. Wyświetlą się wszystkie aktualne oferty z tej grupy. Możesz sortować je według różnych kategorii np. ceny, liczby opinii itp., tak aby dostosować wybór do własnych potrzeb.

8. Jak dodać wybrany obiekt do ulubionych?

"Zaloguj się". Wybierz ofertę, która Cię interesuje. Po otwarciu obiektu kliknij napis wyświetlający się na czerwono: "Dodaj do ulubionych". Aby sprawdzić listę dodanych obiektów kliknij zakładkę „Ulubione”, wyświetli się lista dodanych obiektów.

9. Co to jest zakładka „Zaplanuj pobyt” i jak skorzystać z tej funkcjonalności?

Zakładka „Zaplanuj pobyt” umożliwi Ci zbudowanie Twojego, indywidualnego pomysłu na spędzenie czasu w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki bogatej ofercie noclegowej, gastronomicznej i licznych atrakcji wybierzesz sam takie, które najbardziej Cię zainteresują i stworzą Twój pomysł na pobyt na Podlasiu. Aby skorzystać z tej funkcjonalności na stronie głównej portalu należy wybrać zakładkę "Zaplanuj pobyt" i zaznaczyć na mapie miejscowość, która Cię interesuje. Następnie wybierz kategorie, które Cię interesują: jedzenie, atrakcje, nocleg i zaznacz pinezkę - wyświetli się przeglądany obiekt. Następnie, jeżeli chcesz dodać wybrany obiekt kliknij "Dodaj do planu". Dzięki strzałkom przy każdym obiekcie możesz zmieniać kolejność odwiedzanych obiektów aby jeszcze lepiej zaplanować swój pobyt. Po zaplanowaniu całego pobytu możesz wydrukować lub zapisać plan klikając w podgląd. Twój plan widoczny będzie w menu użytkownika w zakładce „Plany podróży”.

10. Co to są „Rekomendowane podróże”, jakie mają funkcjonalności i jak z nich skorzystać?

Na stronie głównej portalu znajdują się rekomendowane przez nas oferty, którymi chcielibyśmy szczególnie Cię zainteresować. W szczegółach zaplanowaliśmy dla Ciebie zarówno noclegi, atrakcje jak i kulinaria, które pomogą w całości zorganizować Twój pobyt w rekomendowanym miejscu. Załączona propozycja nie jest rezerwacją a jedynie pomysłem, jeżeli będziesz chciał z niej skorzystać, konieczny jest indywidualny kontakt, wszędzie tam gdzie wymagana jest rezerwacja (np. nocleg). Aby poznać szczegóły zaznacz „Przejdź do planu”. Rekomendowaną podróż możesz wydrukować.

- aby Twój obiekt znalazł się w planie „Rekomendowanej podróży” nie jest wymagana dodatkowa opłata – to nasz pomysł i nasza dodatkowa rekomendacja dla Twojego obiektu! Wybierając obiekt do ułożonej przez nas „Rekomendowanej podróży” kierujemy się naszym własnym, dobrym wrażeniem z pobytu w Twoim obiekcie.

11. Jak dodać opinię o obiekcie?

Jeżeli chcesz dodać swoją opinię o obiekcie, z którego usług skorzystałeś, do czego zachęcamy, „Zaloguj się” wejdź na wybraną ofertę, następnie kliknij zakładkę "Opinie", oceń obiekt, napisz swój komentarz i kliknij w niebieski przycisk "Zapisz opinię" - Twoja opinia została dodana.

12. Jak zamieścić swoją reklamę?

Aby skorzystać z możliwości dodatkowej promocji, aby zareklamować swój produkt lub usługę, ''Zaloguj się’’, następnie wejdź do „Panelu użytkownika”, kliknij w pole "Reklama" i napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu najbliższych 3 dni roboczych.

13. Jak skontaktować się z nami?

Aby skontaktować się z nami, w dolnej części strony głównej wypełnij szare pola: Podaj swoje imię, e-mail, wpisz nr telefonu i treść wiadomości. Zaznacz w treści wiadomości, możliwie, jaką formę kontaktu preferujesz a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwie, jednak nie później niż w ciągu 3 dni roboczych.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Dowiedz się więcejRozumiem